עת לומר שלום :(
לצערנו אנו נאלצים לסיים את הפעילות לעת עתה
מקווים להתראות בהזדמנויות נוספות
אהבה היא הנכס היחיד המתרבה ככל שמפזרים אותו יותר. ככל שאתה נותן יותר, נותר לך יותר.
(רובי)
רכסים

רכסים

דרך הרב 8 אור חדש רכסים

049846511

הרב אליהו ציון סופר שליט"א
-
רמים- הרב אהרון עובד, ראש קיבוץ: הרב אהרון טלידנו.
הרב זאב הלל
תשנ"ח
290
תפרח
אסור מוחלט פלאפונים רשיונות ועיתונים
049040000
הרב אברהם כהן.
הישיבה הוקמה בתשנ'ח בקרית יערים, בעקבות אי התאמה עם התורם והמנהל הגשמי בשנת תשס'ג הישיבה עברה לרכסים ושם התפתחה והתרחבה. הרב אליהו סופר רה'י מנהל את הקו הרוחני בישיבה תוך השמת דגש חזק על שאיפות ואהבת תורה.

תגובות הגולשים:

לאחד שנואג

הנודד המזיע -- 01/12/2013

הזדהתי עם "הדיכאון" שכתבתה עליו
מי מכיר את המטבח?

הנודד המזיע -- 01/12/2013

תגובה לסטלן הנודד

המשעומם -- 06/10/2013

אתה צודק במאה אחוז. צריך להעיף מישם את י.צ וגם את שמעון השמן. שחוץ מלישון לא עושים כלום.

לכל מי שמעניין אותו נייעס על רכסים

הסטלן הנודד -- 27/08/2013

אז ככה. בתור בחור לשעבר מהישיבה. אין ספק לומר שנהנית שם מאוד אך היד שם קלה על ההדק. זאות אומרת שלאחר כמה שנים שאתה נימצא שם. יכול מר זאבי לבוא אליך ולומר לך good ביי וגן כמו ההודעה מקודם עבור גברת מיקי. אודה לכותב שאת שמו אני יודע. והוא אכן צודק שהישיבה לא בונה בחורים אלא א"כ מקלקלת. ואם אתם רוצים לכו ותראו שהבחורים שבאמת צריכים לעוף נשארים ורובצים בחדרים ואפילו יתרה מזאתמקבלים תפקידים בישיבה כמו לנהל תת {י.צ.}וכמו כן בחורים שכל היום רק מעניין אום נייעס ונייעס. אז חישבו לפני שאתם באים לישיבה. ואגב. עבור מר זאבי. כשנכנסתי לישיבה הייתי בטוח שהוא אכן אחלה בן אדם. ועם הזמן התברר לי שההיפך הוא הנכון. אחרי שאתה יוצא מהישיבה מסיבות אחרות ולא משנה מה הסיבות. הוא זורק אותך לכלבים ולא אכפת לו איפה תלמד. האם תיצא עילוי. או איזה מוסכניק טוב. והציבור יראה ויזהר
בברכת התורה בחור לשעבר

לגברת שיקי ולכל השאר

אחד שדואג -- 28/03/2013

יש דין ש"אין אדם מעיד על טצמו " ולכן אין להתייחס לתגובה שפורסמה לפני כן משום שהיא נכתבה על ידי אחד מאנשי הצוות.
לענות על השאלה של ג. שיקי התשובה פשוטה.לישיבה יש אולי "שם" מצויין אך תכלס בשטח הבחורים מאוד ממורמרים ומתהלכים בישיבה בנמיכות קומה ובגב שפוף. האוויר של הישיבה מלא בדבר הזה שנקרא "דיכאון". ומי שנמצא או היה שם מבין למה אני מתכוון...
יש שטייגען עצום בישיבה אך הוא מתחיל רק ב11 בבוקר בדרך כלל, עד שה"אברכים" הואילו בטובם לחזור מהשטיבלאך לאחר תפילת שחרית...
הראש ישיבה לא נמצא כללל יום בישיבה כמו שפורסם,כי אם לעיתים רחוקות,משום שדירתו נמצאת בירושלים,מרחק שעתיים נסיעה מרכסים...
הבחורים שם לא בדיוק "השפיצים " של עולם הישיבות, כי אם בחורים שקיבלו על עצמם להתעלות לדרגת מקובלים ולקבל את התואר "בבא".
בקיצור,בחורים נורמלים שרוצים חיים בריאים אחר החתונה,שרוצים חיים נורמלים בזמן בחרותם,שידלגו על הישיבה הזו ויפנו לכל ישיבה אחרת.
וכן לבחורות המחפשות בחורים מישיבות טובות.אתן רוצות בעל נורמלי., ? חפשו במקום אחר. אלא אם כן את באה במטרה להפוך ל"רבנית" ואשתו של בבא".
ומי שבכל זאת מפקפק במה שאמרתי,אין שום בעיה שיחווה את זה על בשרו .וכמו שנאמר "אין חכם כבעל הניסיון". אבל בשביל מה? הרי אפשר לחסוך את זה ולהתייחס ברצינות לנאמר כאן.
תודה לכל מי שקרא תגובה זו!

מידע מדויק ואמין : ישיבת רכסים | זמין לשנת תשע"ג

מומחי הישיבות -- 26/09/2012

כיום ישיבת רכסים נחשבת כאחת הישיבות הטובות ביותר, ואולי הטובה ביותר בציבור הספרדי, גם בציבור הכללי והאשכנזי, היא ניצבת בשורה הראשונה של עולם הישיבות, ראש הישיבה כיום הוא הגאון הגדול הרב אליהו ציון סופר שליט"א, תלמיד חכם עצום, מקובל גדול, ועניו גדול, שפשוט בורח מהכבוד.. בכל קנה מידה. מאחוריו יש הספרים 'באר ציון' על השס, ספר פשוט גאוני למי שבאמת מבין, זה במילים קצרות, יהודי בן 50-60 שעבר על כל השס בעיון, כולל כל הראשונים והאחרונים, ועוד כתב על זה חיבור מפולפל, ולא מדובר ביהודי, אם זמן מיותר.. בנוסף להיותו ראש ישיבה, הוא גם מו"ץ בביה"ד של 'אהבת שלום', ומאחוריו עשיה נפלאה, של ספרים נוספים במוסר, השקפה, ועוד..
הראש ישיבה מגיע כמעט כל יום, ומוסר שיעור בעיון לשיעור ג', כל שבועיים-שלוש, יש שיעור כללי, פעם ממנו, ופעם מראש ישיבת 'תפרח' הגאון הרב אביעזר פילץ שליט"א שמלווה את הישיבה לאורך כל הדרך, כמה פעמים בחודש, הישיבה זוכה לשיחות, ושיעורים, מהמשיח הרב דוב יפה שליט"א, מהרב זונפלד שליט"א, ורבנים חשובים..
הישיבה כיום מונה 430 בחורי חמד, ממש 'השפיצים' של הישיבות קטנות, בין ספרדיות בין אשכנזיות, בבחורים ניתן לראות את כל הסגננות, שהמאחד זה היראת שמיים הנסוכה על פניהם, השקיעות, המידות, וכמובן רובם עם כשרון עצום בלימוד, לחלק ניכר מהם יש 'ייחוס'.. נכדים ונינים של מרן הרב עובדיה יוסף שליט"א, של הרב שלום כהן שליט"א, של הרב יהודה צדקה שליט"א, של הרב שלמה עמאר שליט"א, של הרב בן ציון מוצפי שליט"א,של הרב בעדני שליט"א, של הרב מרדכי שרעבי זצ"ל, של הרב משה לוי זצ"ל, של הרב בן ציון אבא שאול זצ"ל, ועוד רבים..
בישיבה אפשר למצוא גם אשכנזים! ולא דווקא חבר'ה שחזרו בתשובה, אלא אפילו כאלו שלמדו בישיבות לטאיות שפשוט מצאה חן בעינהם הישיבה, יש גם הרבה מחוץ לארץ וכד'
רמת הלימודים בישיבה, לא כמו שנהוג לשמוע.. היא גבוהה מאוד! ואנו אומרים זאת באחריות מלאה!! יש שיעורים כל יום! מרבנים חשובים, שיכולים להיות בעצמם ראשי ישיבות, ומשגחים, ומי שזכה להכיר, יודע במה מדובר..
לגבי רמת הסגירות בישיבה, אמת שהישיבה אכן דוגלת בשיטה של השחרור, אף אחד לא מחייב להגיע לסדר או לקום לתפילה,וכד', הפלא הגדול שלמרות זאת! אנו נפתיע נאמר שמעל 90% נמצאים יום יום בתפילות ובסדרים!!!
ואפשר לראות את הדברים בעין! הבחורים מכניסים לעצמם לראש שהם המשגיח! כל אחד משגיח על עצמו! רק הוא וקודשא בריך הוא!
לסיכום מדובר בישיבה מצוינת, מומלצת מאוד, כמובן מי שמתעסק באנטרנט אין מקומו בישיבה, ואגב זו הסיבה שאין כאן תגובות פרגון לישיבה וכד'.. כי מי שמגיב כאן בד"כ זה בחורים שסולקו מהישיבה, ולכן אין מה לצפות שיפרגנו או ששיבחו את המקום ממנו נזקרו בעירום ובחסר כל!

אולי כולל

אבי אביטל -- 01/07/2012

יש שם את כל הסגנונות של הבחורים אבל אין שם רמה בעיון בגרוש.

אני לא ממש מבינה..

שיקי -- 10/06/2012

מהתגובות משתמע שיש לישיבה שם ממש טוב והבחורים עוד יותר אם כן מדוע השם ההולך לפניו לא תומך בתגובות הנלהבות?
(אני לא שואלת בעוקצנות או ציניות חלילה,ממש ממש ברצינות)
אודה על תשובה רצינית בהקדם!

ראם אלייאס עבורך

הישיבשע'ר הסטלן! -- 18/04/2012

אתה מנייק גדול לך תמות ואינשאללה שיפול לך המכנס בחופה יזבל מזובל.

ישיבה אדירה

רב יוסף -- 20/02/2012

בתור בחור שלומד בישיבה אשכנזית אני אומר לכם שהיא ישיבה שמביאה כבוד לעולם התורה הספר
.די הבחורים שם שקועים בלימוד ומה שמעניו אותם זה רק לימוד וכיום הבנתי שהישיבה שם מונה קרוב ל 400 בחורים פשוט גאוה לעולם התורה הספרדי

ישיבה מצויינת

ה"מבין" -- 21/01/2012

מספר 1!!!!!!

השטיגעניסט -- 29/12/2011

זו ישיבה שמיועדת לשתולים בלבד !!!!!!!!!!

להנהלת האתר . ולציבור המגיבים ..

אורי וקסברג -- 06/12/2011

דקות ארוכות התלבטתי .. אם יש צורך להגיב
שהרי נאמר "אל תוכח לץ פן ישנאך אוכח לחכם ויאהבך"
אך מכיוון שחובה למחות על כבוד התורה , החלטתי לתת את תגובתי ,
כיום , אי אפשר להתווכח .. כולנו יודעים שישיבת הדגל לציבור הספרדי , היא ישיבת רכסים !
גם בכולל שלי לומדים עשרות בוגרים משם .. גם בני משפחתי זכו להסתופף בצילה , ולכן אני מכיר את הישיבה מצדדים רבים .. ומדובר בישיבה מספר 1 !
בחורים יראי שמים בתכלית , תלמידי חכמים , שיושבים מהזריחה עד חצות !! ועוסקים בתורה .. כל זאת שאין שום משגיח ! שעוקב אחריהם וכד' בישיבות אחרות , אלא כולם לומדים מתוך יראת שמיים ואהבת התורה בלבד !!!!
השיעורים שם ברמה גבוהה מאוד עם צוות רמי"ם מסור שכל אחד מהם יכול לשמש כראש ישיבה ! לא פחות !!!
בסדרים מלא עד אפס מקום ! יש צוות ענק של משיבים .. הם זוכים פעמים בחודש ויותר לשיעור כללי מראשי ישיבת תפרח , ומראש הישיבה הגאון ר' אליהו ציון סופר שליט"א , כיום הישיבה מונה קרוב ל400 תלמידים ! שכל אחד מהם פאר לעצמו ! נינים של מרן הרב עובדיה יוסף שליט"א , של הרב עמאר שליט"א , ושל גדולי הרבנים הספרדים ששולחים את ילדהם לישיבה הקדושה הזאת ! וודאי שבחורי הישיבה לא מתקרבים לאנטרנט כמו בישיבות אחרות , וזו הסיבה שאיש לא טרח להגיב או למחות על הבזיון בתגובות , ובקשתי שטוחה לפני מנהלי האתר להסיר את התגובות הללו שמבזות ישיבה חשובה וקדושה !

למר בטאט וכל המשועמים ומעופי עולם הישיבות

כתריאל -- 22/10/2011

זה ישיבה ממש על רמה וזה לא בגלל שאתם דפוקים שהיא לא טובה. אולי הייתם לא בסגנון של הישיבה אבל זה לא הצדק ללכלך !!! בהצלחה בישיבות אחרות שיטעמו לסיגנון שלך !

לכבוד ר.א תקרא מהר יא שוטה שכמוך..

בערל הלל -- 19/10/2011

למה להתחזות לבטאט?! מצ'עמם לך טוב שמשעמם בסוף עפים

מישיבה מצוינת כמו רכסים רגע בעצם זכור לך ידידנו את

.......

ודרך אגב..

שבות ישיבה חשובה זו בדיחה כל כך טובה עד שלא היית צריך לכתוב את הבדיחה השנייה שאתה בחור חשוב הרי אנחנו מכירים אותך...

שתדע עוקבים אחריך.. בכל מקום

באהבה השומרים עליך אפי' בתל ציון ודי למבין...

בישיבה כיום יש כבר 390 בחורים

זונדל -- 11/10/2011

אני מבין שכל מועפי רכסים דואגים להגיב כאן......

זונדל -- 11/10/2011

וסתם ככה, בטאט זה ודאי ר.א. אבל מי זה שחף? אותו אחד, או אחד אחר ??

באמת מגעיל

שחף -- 31/07/2011

שוב אני מזהיר בתור אחד שהיה שם לא להתקרב לישיבה הזאת גועל נפש של בחורים רחפנים שתופסים כל היום מלאכים בשמים

חבל על הזמן

בטאט -- 10/07/2011

אני מודיע כאן קבל עם ועדה לכל מי שהולך להבחן שנה עכשיו לישיבות לא להתקרב לישיבת רכסים!!!! אני בחור חשוב שבא מישיבה חשובה( שבות יהודה) ופשוט נפלתי שם מאוד ברוחניות והיום אני מחפש את עצמי בעולם הישיבות מי שרוצה לדעת את הסיבה שפשוט יסתכל בתגובה הקודמת של ״ רבא״

ישיבה מעולה

כתריאל -- 26/04/2011

למר רבא, תפסיק להוציא שם רע על אחד מהישיבות שיש היום. בישרתי שמה ומשש היה כף לראות את הבחורים הריכותים ביותר שיש שמה, איזה עדינות ויחס ודאגה לשני !!! ממש בני תןרה אמיתים וירבו כמותם בישראל ! הישיבה פועלת מציון בלי שום עזרה של משגיח וכל הסדרים כולל סדר מוסר מצוצצים ! הבחורים אומנן םיגנון צול, זה "התפרח הספרדית" אבל ממש ישיבה ההכי טובה ביראת שמיים ומידות ושטייגן !!!!! תתחתפו משם חתנים !!!!

רכסים

רבא -- 21/04/2011

לעזאעל למה הקימו את הישיבה הזאת סתם מיותר מה אתם לא רואים בחורים ממש מופקעים מגעילים כאלה איכס

אחד הישיבות

כתריאל -- 21/04/2011

בדיחה טובה.........

זונדל -- 23/03/2010

אין קשר לא ממשי ולא בסגנון בין הישיבות........
מה גם שרכסים נקראת הרבה יותר טובה
(וגם לא התפלגה 4 פעמים........)

תוספת חשובה

אפיקיאית גאה -- 16/10/2009

ישיבת רכסים נחשבת כאחותה של ישיבת משכנות התורה הבני ברקית
עוד ישיבות:
ישיבות ליטאיות

ישיבות חסידיות

ישיבות ספרדיות

ישיבות דתיות

אחר

תיכוניות