עת לומר שלום :(
לצערנו אנו נאלצים לסיים את הפעילות לעת עתה
מקווים להתראות בהזדמנויות נוספות
-אל תטפח/י תקוות שהבחור/ה ת/ישתנה במהלך הנישואים...
(מערכת)
תיכונית חיספין
בישיבה זו עדיין חסרים פרטים חיוניים, הנכם מוזמנים להשלים את החסר כאן

תיכונית חיספין

ישיבה תיכונית חספין, רמת הגולן, 12920  רמת הגולן

תש"מ
500
הישיבה הוקמה כמענה לצרכי הציבור הדתי בגולן, אך הפכה עם הזמן למוסד מבוקש ע"י תלמידים מכל הארץ. ליד הישיבה ישנה חטיבת ביניים אזורית לתושבי הגולן בלבד, והישיבה מיועדת לתלמידים מכל רחבי הארץ.

הישיבה הינה פנימייתית, וכל תלמידיה, גם אלו תושבי הגולן, שותפים בתהליך החינוך הפנימייתי מתוך הבנת חשיבות הבניה האישיותית גם במרחב הבלתי פורמאלי.

מאפיין יסודי בישיבה הוא הקשר המיוחד הקיים בין הצוות והתלמידים, קשר אישי המרומם את שנות הנעורים למקום של תהליך פנימי כבנים של עמנו המופלא.
החברות המקורית הנוצרת בין התלמידים, מהווה נדבך משמעותי ומוסיפה שמחת חיים בריאה, המקשרת את התלמידים למקום לאורך ימים ושנים.

הישיבה רואה בלימודי קודש המחוברים עם קדושה ויראת שמים, בסיס מרכזי להכשרת האדם לחיות בעצמו חיי רוח עמוקים ורציניים המסוגלים לחדש "דרכים רבים ונשגבים להאיר באורה של תורה, בכל הצדדים שהדור צריך להם בימינו". חשוב מאוד לטפח את שמחת הנעורים והחדווה בכל מהלך רוחני וחינוכי בישיבה.

קיימת בישיבה "מגמה תורנית", המאפשרת לתלמידים המעוניינים לשקוד שעות נוספות בלימוד תורה "לשמה" מעבר לנדרש בתעודת הבגרות, מתוך הבנה שפעולת התורה תשפיע ותוסיף רצינות, אחריות ועמל בכל מישורי ההתפתחות והבגרות הנפשיים.


תגובות הגולשים:

חיספין

מלכה -- 19/07/2010

לדעת כולם הבחורים ישנים בבתי התושבים של הישוב אגב יש שם
מלון מ ה מ ה ם
עוד ישיבות:
ישיבות ליטאיות

ישיבות חסידיות

ישיבות ספרדיות

ישיבות דתיות

אחר

תיכוניות